KARANFİL LOJİSTİK

KARANFİL LOJİSTİK

2007 yılından İstanbul’da hizmet faaliyetlerine başlayan KARANFİL LOJİSTİK kurulduğu günden bu yana deneyimli ekibi, sunmuş olduğu üstün hizmet kalitesi, gelişmiş taşımacılık filosu ve dünyanın bir çok merkezindeki iletişim ağı ile Ortadoğu ve dünyanın bir çok noktasındaki şirketlerin taşımacılıkta değişmez tercihi olmuştur. Karanfil Lojistik, uluslararası nakliyede Libya ve tüm Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere; denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve karayolu nakliye hizmetleri ile bugün kıtaları birbirine bağlayan bir taşımacılık ağı hizmeti sunmaktadır.

Karanfil Lojistik olarak sadece taşımacılık faaliyetinde değil, başta tekstil, mobilya, gıda, ilaç mutfak eşyaları gibi ihracat mallarının depolanması için İstanbul Başakşehir’de yer alan 2.500 m2 kapalı alan, İstanbul Laleli’de bulunan 3 ayrı ofis deposu ve 100 kişilik uzman kadrosu ile çözüm ortağı hizmeti sunmaktadır. 

Libya; Tripoli, Benghazi, Musrata, Bayda, Zliten, Tobruk ve Zultun şehirlerinde yer alan şubeleri ile KARANFİL LOJİSTİK DIŞ TİC VE ULUS.TAŞ.LTD ŞTI’ müşteri odaklı hizmet anlayışı, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağı ve kendisini sürekli geliştirerek çalışan personel kadrosu ile sektörün daima öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Karanfil Logistic taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasında teknolojik altyapısının üstünlükleri ile malın zamanında, hasarsız ve eksiksiz olarak alıcısına ulaşımını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz:

Karayolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Depolama (Antrepo)
Sigorta
Proje Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı
Dış Ticaret Danışmanlık
Multimodal Taşımacılık

Daha fazla bilgi için: