ETKİ EĞİTİM KURUMLARI

 

Her birey özeldir ve öğrenemeyen çocuk yoktur…

Etki eğitim Kurumları, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmektedir.

Etki Eğitim Kurumları’nı farklı kılan, eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz.

Her birey özeldir ve öğrenemeyen çocuk yoktur… Eğitim felsefemiz doğrultusunda öğrencilerimizin güvenli bir ortamda, öğrenme süreçlerinde kendi öğrenme yöntemlerini keşfetmelerini sağlamayı amaçlamaktayız. 

MİSYONUMUZ

Eğitimin temeli'nin atıldığı bu dönemde , her bir öğrencinin kendine özgü öğrenme stilini ortaya çıkararak, evrensel ilkelerle donatılmış mutlu bir ortamda, merak eden , sorgulayan bireyleri hayata hazırlayıp, yaşamlarında kalıcı ve güzel bir etki bırakmayı görev edindik.

VİZYONUMUZ

Bizler Etki Okulları olarak,akademik hayatla yeni tanışan öğrencilerimizi, sağlam temelli bir eğitim ve sevgiyle donatılmış bireyler olarak orta öğretime hazırlamayı ilke edindik. Yaptığımız çalışmalarla; çağdaş, kendine ve ülkesine yararlı, ufku geniş, üreten nesiller yetiştirmeyi hedefledik. İstiyoruz ki; yetiştirdiğimiz çocuklarımız özüne sahip çıkarak dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmadan bizleri ileriye taşısın ve gururumuz olsunlar.